FIRMY
FIRMY
KAWIARNIE
KAWIARNIE
HOME
HOME
KONTAKT
KONTAKT
PISZĄ O NAS
PISZĄ O NAS
O NAS
O NAS

Copyrights by ColorStories. Created with WebWave CMS

Strona akcji

stworzona przez:

Wszystko, czego Twoja firma potrzebuje, aby skutecznie działać w internecie.

strona internetowa • domena • hosting • skrzynki pocztowe • pomoc techniczna

Kliknij mnie
Kliknij mnie

Pomysłodawcą i

inicjatorem akcji jest:

 

Kliknij mnie
Kliknij mnie

Poznaj młode polskie firmy KUPUJ  TANIEJ

POBIERZ
KATALOG
POBIERZ
KATALOG

KONKURS! Bądź na bieżąco i daj nam zadbać o Ciebie

WYGRAJ
NAGRODY
WYGRAJ
NAGRODY
rodzice.pl

Chcemy zachęcić Was do wyjścia z domu, zaczerpnięcia oddechu, poszukania inspiracji, poczucia na nowo pulsu miasta. Uważamy, że każda mama zasługuje na oderwanie się od codzienności, wyjście na dobrą kawę i przyjemność zakupów. Nie siedź w domu, chodź na kawę! :)

Pomysłodawcą i inicjatorem akcji „Mama idzie na kawę” jest Agnieszka Czajkowska-Starzyk, właścicielka firmy Colorstories, a współorganizatorem akcji jest warszawska kawiarnia Kubek w Kubek.

Już ponad sto firm i kawiarni z całej Polski dołączyło do akcji „Mama idzie na kawę”. Wybrane kawiarnie w Warszawie, Katowicach, Lublinie i Poznaniu zapraszają wszystkie kobiety w ciąży, mamy i tatusiów z pociechami u boku na kawę.

Ogromne zainteresowanie akcją potwierdza organiczną potrzebę młodych mam, które chcą realizować swoje pragnienia, także zawodowe, nie rezygnując z niepowtarzalnych chwil, jakie daje im macierzyństwo. Stając się mamą, kobieta nie musi rezygnować z siebie – może czerpać na nowo ze swego potencjału, odkrywając nowe, niezbadane dotąd ścieżki. Nie musi zamykać się w domu – wyjście na symboliczną kawę może stać się impulsem do twórczych przemyśleń i wprowadzenia inspirujących zmian w życiu swoim i swojej rodziny.

Akcję „Mama idzie na kawę” wymyśliła jedna młoda mam – Agnieszka Czajkowska-Starzyk, która sama zmieniła swoje uporządkowane życie. „Poszłam za głosem serca i dzisiaj spełniam moje dziecięce marzenia. Zamieniłam korporacyjny kostium, na dżinsy i sweter, ale tworzę coś własnego, niepowtarzalnego, co daje mi ogromną satysfakcję i siłę. Chciałam pokazać, jak wiele jest podobnych kobiet do mnie i jak czasami warto zaryzykować” – tłumaczy pomysłodawczyni akcji.


http://www.rodzice.pl/zycie-rodzinne/czas-wolny/Mama-idzie-na-kawe.html