FIRMY
FIRMY
FIRMY
KAWIARNIE
KAWIARNIE
KAWIARNIE
HOME
HOME
HOME
KONTAKT
KONTAKT
KONTAKT
PISZĄ O NAS
PISZĄ O NAS
PISZĄ O NAS
O NAS
O NAS
O NAS

Copyrights by ColorStories.

Strona akcji

stworzona przez:

Wszystko, czego Twoja firma potrzebuje, aby skutecznie działać w internecie.

strona internetowa • domena • hosting • skrzynki pocztowe • pomoc techniczna

Kliknij mnie
Kliknij mnie
Kliknij mnie

Pomysłodawcą i

inicjatorem akcji jest:

 

Kliknij mnie
Kliknij mnie
Kliknij mnie

Poznaj młode polskie firmy KUPUJ  TANIEJ

POBIERZ
KATALOG
POBIERZ
KATALOG
POBIERZ
KATALOG

KONKURS! Bądź na bieżąco i daj nam zadbać o Ciebie

WYGRAJ
NAGRODY
WYGRAJ
NAGRODY
WYGRAJ
NAGRODY
mamopotrafisz.pl

Akcja „Mama idzie na kawę” ruszyła! Już w ponad 100 niesieciowych kawiarniach w Polsce mamy mogą napić się kawy z aż 50% rabatem! A wszystko po to, by miały pretekst, by wyjść z domu i poczuć się znowu nie tylko mamą, ale też sobą! Zajrzyjcie na stronę mamaidzienakawe.pl,sprawdźcie dokąd możecie pójść na kawę!

Pomysł akcji „Mama idzie na kawę” powstał po to, by „wziąć mamy za rękę”, zachęcić do wyjścia z domu z dzieckiem, do powrotu na chwile do świata dorosłych, odetchnięcia miastem. Chcemy zainspirować Was do odkrywania przyjaznych miejsc i młodych polskich firm, tworzonych często również przez mamy. A może również do podjęcia odważnych decyzji w życiu zawodowym?

„Mama idzie na kawę” to inicjatywa społeczna skierowana do wszystkich mam. Do akcji dołączyło już ponad 100 niesieciwych kawiarni przyjaznych mamom oraz młodych polskich firm wytyczających nowe ścieżki w modzie, designie, akcesoriach i usługach dla dzieci.

Zasady są proste: od 15 maja do 15 czerwca, w partnerskich kawiarniach i restauracjach, od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 18:00, każdy rodzic, który pojawi się z dzieckiem do lat 10, oraz prawie mama – kobieta w ciąży, będzie mógł napić się dowolnej kawy z 50% rabatem. Dodatkowo, dostanie katalog pełen informacji o młodych polskich firmach dla dzieci pełen kuponów rabatowych do -20%. Katalog będzie dostępny również do ściągnięcia na stronie mamaidzienakawe.pl.

Autorką pomysłu i inicjatorką akcji jest Aga Czajkowska, właścicielka firmy ColorStories (www.colorstories.pl), nagrodzonej za najlepszy polski design dla dzieci, mama 3-letniego Bruna. Akcję współtworzy Kubek w Kubek, mokotowska kawiarnia, założona przez trzy młode mamy.


http://www.mamopotrafisz.pl/mama-idzie-na-kawe/#.U3ux6fl_u8F\